diyarbakır cenova guvenlik sistemleri

diyarbakır cenova guvenlik sistemleri

Firmamiz cenova marka ip,analog,ahd hibritli güvenlik kamera sistemlerin teknik servis ,bakım onarm,satiş hizmetleriyle sizlere çözüm sunmaktayız.

Diyarbakir Cenova Kamera Sistemleri hızla gelişmekte olan güvenlik sistemlerinde büyük projelere imza atan Cenova Güvenlik Sistemleri Türkiye de CCTV güvenlik sektöründe aranan ürünler arasında yer almayı başarmıştır. Uzak doğu ülkelerinde  Ar-Ge çalışmalarının desteği ile  Türkiye ihtiyaçlarına uygun üretilmektedir. Cenova Güvenlik Sistemleri tarafından yönetilen üretim alanlarında, konusunda bilgi birikimine sahip teknik ekip ile kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır. Diyarbakir Kamera Güvenlik Sistemleri ekibi olarak Cenova Kamera Sisteminde güler yüzlü personelimiz, güvenilir teknik ekibimizle müşterilerimize 7/24 Teknik servis ve satış sonrası  hizmetler vermekteyiz. 

Diyarbakir CENOVA AHD KAMERA SİSTEMİ

Diyarbakir

 cenova güvenlik kamera sistemleri

AHD KAMERA NEDİR ?

diyarbakir AHD kameralar analog kameraların mega piksel çözünürlüğe ulaşmasını sağlayan kamera modelidir. 720 ve 1080p çözünürlükleri desteklemektedirler. diyarbakir AHD Kamera Sistemleri koaksiyel kablo üzerinden, yeniden kablolama işçiliği gerektirmeden aynı AHD DVR Kayıt cihazı kurularak daha net görüntü kalitesine izin vermektedir. Diyarbakir AHD kamera sisteminin en büyük avantajı kablolama maliyetini ortadan kaldırmasıdır. Cenova AHD kamera sistemi müşterilerimizin tüm beklentilerini hem maliyet hemde görüntü kalitesi açısından karşılamaktadır.

DİYARBAKİR CENOVA İP KAMERA SİSTEMİ

diyarbakir cenova güvenlik kamera sistemleri

İP KAMERA NEDİR ?

cenova ip kamera sistemleri

Diyarbakır Cenova ip kamera sistemleri aldıkları görüntüleri dijital bilgiye çeviren ve bağlı bulunduklar network ağı sayesinde yetkilendirilmiş kullanıcıların local ağ veya İnternet üzerinden bu kameralara ulaşmasını sağlar. İp kameralar herhangi bir bilgisayar yada kayıt cihazına ihtiyaç duymazlar yerel ağa yada herhangi bir router’ a bağlı olması yeterlidir. Bu gelişen teknoloji dünyasında Cenova İp Kamera Sistemleri yerini çoktan almış olup çok güçlü alt yapısı ile yeni teknolojiler üretmek için zemin hazırlamaktadır. Cenova ip kameralar diger Analoğ, AHD, HD-TVİ kamera sistemlerinden 10 kat daha net görüntü performansı vermektedir

DİYARBAKİR CENOVA KAMERA SİSTEMLERİ TEKNİK SERVİ

diyarbakir cenova güvenlik kamera sistemleri konusunda uzman, deneyimli personelimizle sisteminizin model gözetmeksizin ( ANALOĞAHD veya İP  ) 7 gün 24 saat müşterilerimize teknik servis hizmeti vermekteyiz. Satış, arıza, bakım ve onarım hizmetlerimizle birlikte kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Kameranızda oluşan parazit, görüntü kaybı sorunları ve sistemle ilgili her türlü arızayı yerinde tespit edip yerinde hizmet veriyoruz

KAMERA SİSTEMİNDE OLUŞABİLECEK BAŞLICA ARIZALAR


  • 1. Görüntülerde şeritler geçiyor.

  • 2. Görüntülerde parazitler var.

  • 3. Kamera görüntüleri aşırı derecede parlak.

  • 4. Kamera görüntüleri yok veya aşırı karanlık.

  • 5. Kayıt cihazından sesler geliyor

DİĞER BLOG / DUYURU